WSPARCIE

Jeżeli doceniasz nasze działania i chcesz dać nam możliwość wykonywania naszej pracy w internecie pomóż i wesprzyj nas przelewem:
  • Sekrety Diety Karolina Jaworska
  • Numer konta bankowego: 77 1140 2004 0000 3302 6066 3147
 
Wsparcie z zagranicy:
  • IBAN: PL77 1140 2004 0000 3302 6066 3147
  • BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
Jeżeli nie możesz nas wspierać finansowo nie szkodzi! Każdy raz jest w lepszej, raz w gorszej sytuacji materialnej. Możesz udostępniać nasze treści, polecać nas znajomym - to również nam bardzo pomaga!

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy pasjonatami jogi, instruktorami z powołania i wykształcenia. Chcemy zarażać Was naszą pasją, uczyć mądrego podejścia do ruchu, dawać Wam satysfakcję z treningu oraz odprężenie. Mobilizować do regularnej aktywności fizycznej, uczyć odpoczywania i samoakceptacji.

NASZA SYTUACJA

Nasza praca przed pandemią polegała na prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych w dużych klubach fitness. Prowadziliśmy również kameralną szkołę jogi, którą znacie z naszych livów. Oboje zajmujemy się tym samym, więc kiedy okazało się, że musimy zamknąć szkołę, a kluby fitness z dnia na dzień przestały funkcjonować, stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem.

Ustawiliśmy telefon na statywie i tak się zaczęło.

Dziś mamy już profesjonalny sprzęt, lepszy internet, oświetlenie, oprogramowanie, publikujemy grafik zajęć ze sporym wyprzedzeniem. Mamy też mniejszą tremę. To wszystko dzięki Wam i wsparciu jakie dotąd uzyskaliśmy. Cały czas się rozwijamy.

Dziękujemy Wam z całego serca za dotychczasową pomoc!