Muzyka dedykowana ćwiczeniom jogi.

  • Krótka, 30 minutowa playlista - średnie tempo - radosna

Krótka playlista dobra dla średnio-energetycznych lekcji jogi. Zawierająca moją ukochaną Cuatro Vientos <3 Zrobiłam ją w dwóch wersjach, na spotify i YouTube.

  • Długa, 75 minutowa playlista - średnie tempo - energetyczna

Długa playlista energetyczna i dość dynamiczna. Nie znajdziecie w niej mantr, lecz kawałki w miarę współczesne. Chillowe granie. Takie w stylu Adriana. Dobra na dzień z brakiem sił.

  • Średnia, 60 minutowa playlista - totalny chill

Playlista spokojna i łagodna, totalnie rozluźniająca. Nada się do sesji yin, może nawet medytacji, można ją włączyć jako tło do zasypiania.

  • Długa, 75 minutowa playlista - dość szybkie tempo - Hang Drum

Energetyczna playlista dla osób, które lubią brzmienie Hang Drumów. Wszystkie kawałki są z ich wykorzystaniem. Początek playlisty, pierwsze 45 minut, jest bardzo energetyczne, końcowe 25 minut wolniejsze, spokojniejsze, ostatni utwór jak zawsze nadaje się na savasana.

  • Średnia, 45 minutowa playlista - średnie tempo - mantry

Playlista z przyjemnymi dla ucha kawałkami z wokalem. Ja włączam ją żeby dodać sobie energii, ale jednocześnie zachować skupienie. Podrzucam Wam dziś te utwory, przy których często sama tworzę sekwencje dla Was, są dla mnie bardzo poruszające i “niosą” moje ciało.

*  muzyka dedykowana praktykom łagodnym
** muzyka dedykowana praktykom o nieco większym tempie
*** muzyka dedykowana mocno dynamicznej jodze

Playlisty stworzone przez Was

Poniżej prezentuję playlisty Waszego autorstwa. Każdego z nas niosą inne rzeczy, inne nuty inspirują. Jeżeli szukacie nowych melodii do praktyki jogi w domu zerknijcie poniżej. Chciałabym w tym miejscu stworzyć bazę naszych muzycznych playlist. Jeżeli chcesz, żeby znalazła się tu Twoja playlista napisz do mnie (karola@yogahome.pl). Ja układam playlisty w głównie w spotify, ale możecie podzielić się playlistami z innych aplikacji.

 

Playlista od Magdy, która regularnie ćwiczy z nami na YouTube. Magda napisała, że dedykuje playlistę praktykom Power Joga lub Rampa.

Playlista przesłana z dedykacją na wyciszenie i skupienie:

Playlisty rekomendowane przez Paulinę.