Regulamin

Studio YogaHome powstało z miłości do jogi, potrzeby relaksu i pracy nad sobą. Stworzyliśmy je w naszym domu. Dla wspólnego zadowolenia i sprawnej współpracy prosimy Cię o przeczytanie regulaminu. Namaste.

Pierwsze zajęcia, karnety, zasady

Pierwsze, pokazowe zajęcia w YogaHome są bezpłatne. W każdych następnych zajęciach może uczestniczyć osoba, która wykupiła karnet imienny lub wnosi opłatę pojedynczą.

Na jodze ćwiczymy boso, ewentualnie w skarpetkach antypoślizgowych, najlepiej pięciopalczastych. Mamy przygotowane maty, z których możesz skorzystać. Studio otwarte jest 15 min przed zajęciami, prosimy przyjdź minimum 5 minut przez rozpoczęciem zajęć by mieć czas na przebranie i skreślenie obecności z karnetu.

KARNET FREESTYLE

KARNET ZE STAŁĄ REZERWACJĄ

WEJŚCIE

JEDNORAZOWE

RÓŻNICE W KARNETACH

Dostępne
warianty

4 zajęcia, ważny 35 dni, 160zł
8 zajęć, ważny 42 dni, 220zł

4 zajęcia, ważny 28 dni, 160zł
8 zajęć, ważny 28 dni, 220zł
12 zajęć, ważny 28 dni, 330zł
16 zajęć, ważny 28 dni, 440zł

50zł, ważny
w dniu zakupu

Miejsce w grupie

WYMAGA KAŻDORAZOWEGO, SAMODZIELNEGO ZAPISU, niesie za sobą ryzyko braku miejsca na najbardziej popularne zajęcia, z uwagi na to karnet ma wydłużony termin ważności

GWARANTOWANE, Stała rezerwacja miejsca w wybranej grupie. Nie wymaga każdorazowego zapisu na zajęcia, ponieważ miejsce jest przypisane do karnetu. Stałą rezerwację dodaje instruktor podczas wypisywania karnetu

WYMAGA ZAPISU

Czas trwania

DŁUŻSZY okres ważności, by ułatwić wykorzystanie zakupionych zajęć

Ważny 28 dni

Koniec karnetu

Karnet kończy się wraz z wykorzystaniem ostatniego wejścia lub końcem daty ważności, niewykorzystane wejścia przepadają

Karnet kończy się wraz z wykorzystaniem ostatniego wejścia lub końcem daty ważności, niewykorzystane wejścia przepadają

Możliwość odwołania zajęć

Minimum 8 godzin przed startem zajęć

Minimum 8 godzin przed startem zajęć

Minimum 8 godzin przed startem

Możliwość wykorzystania odwołanych zajęć

Możliwe do końca terminu ważności karnetu, z którego odwołano zajęcia

Możliwe do końca terminu ważności karnetu, z którego odwołano zajęcia

Ciągłość karnetu

Nie jest wymagana. Kolejny karnet możesz wykupić w dowolnym momencie

Kolejny karnet wypisywany jest NASTĘPNEGO DNIA po zakończeniu poprzedniego

Konsekwencje nie wykupienia w terminie następnego karnetu

BRAK

STRATA STAŁEJ REZERWACJI. Brak terminowej płatności lub deklaracji przedłużenia karnetu spowoduje usunięcie rezerwacji

Możliwość wydłużenia karnetu (Twój urlop)

Brak możliwości wydłużenia karnetu

2 razy w roku można wydłużyć czas trwania karnetu o 2 tygodnie, co umożliwi wykorzystanie odwołanych zajęć. Pamiętaj, że musisz wypisać się z zajęć na których Cię nie będzie

Wszystkie karnety mają określoną liczbę wejść oraz datę ważności, w ramach których mogą być wykorzystane. Jeżeli w obrębie karnetu pojawiają się święta, dni wolne lub zajęcia zostały odwołane przez YogaHome karnet adekwatnie wydłuża się (zgodnie z tabelką powyżej) Opłata za niewykorzystane wejścia nie podlega zwrotowi.

W YogaHome funkcjonuje internetowy system rejestracji zapisów (strona lub aplikacja mobilna). Karnety można zakupić osobiście w YogaHome płacąc gotówką lub przez Internet.

Od jakich zajęć najlepiej zacząć?

W grafiku zajęcia podzielone są na 3 grupy:

– zajęcia zielone (łagodne, poradzi sobie na nich każdy, dobre na początek dla osób, które dawno nie miały styczności z ruchem, osób starszych, czy osób o wyraźnie ograniczonej mobilności)
– żółte (o średniej intensywności, nadają się dla każdej osoby, która nie boi się wyzwań i uczęszcza, nawet epizodycznie, na zajęcia ruchowe, poradzi sobie na nich każdy poniżej pięćdziesiątki i oczywiście powyżej jeżeli nie stroni od ruchu)
– czerwone (dość intensywne, wymagające świadomości ciała i przeznaczone dla osób, które mają do czynienia z jogą już od jakiegoś czasu)

W grafiku znajduje się też jedna grupa zaznaczona na czarno, to grupa dla zaawansowanych, o poziomie odpowiednim dla kadry nauczycielskiej, jeżeli chcesz odwiedzić tę grupę najpierw spytaj czy sobie poradzisz.

Zapisy, nieobecności, odrabianie zajęć

Korzystając z systemu internetowego zyskujesz możliwość łatwego zapisywania się na zajęcia, informowania nas o nieobecności na swoich zajęciach oraz rezerwacji miejsca w innych grupach. W przypadku kiedy wiesz, że nie będzie Cię na zajęciach, najwcześniej jak to możliwe wypisz się z zajęć poprzez internetowy system rezerwacji. Daje to możliwość innym joginom rezerwacji zajęć. Zajęcia, na które nie możesz przyjść, możesz odwołać i odrobić w terminie ważności karnetu. Pamiętaj, że odwołać zajęcia możesz  minimum 8 godzin przed ich startem. Odwołania oraz zapisu możesz dokonać tylko poprzez internetowy system. Nieobecność nie zgłoszona w terminie powoduje zdjęcie wejścia z karnetu.

Co wypada, podpowiedzi, sugestie

Jeżeli masz swoją jogową matę dla własnej wygody możesz ją u nas zostawić. Jeżeli szukasz nowej maty dla siebie, możemy pomóc w doborze.
Przed jogą nie należy się najadać. Przed zajęciami nie pijemy alkoholu. Podczas zajęć wycisz telefon.
Nie jesteśmy lekarzami, jeżeli podejrzewasz, że Twój stan zdrowia uniemożliwia Ci praktykę, zasięgnij opinii specjalisty. Informuj nas zawsze jeżeli coś niepokojącego zmieniło się w Twoim stanie zdrowia. Nasi instruktorzy dołożą starań, żeby Twoja praktyka przyniosła jak najwięcej korzyści, jednak pamiętaj przystępując do zajęć robisz to na swoją odpowiedzialność.
Chcemy móc pochwalić się naszymi działaniami i zarażać jogą innych, dlatego Yoga Home zastrzega sobie prawo do wykonywania i wykorzystania zdjęć lub filmów w celach marketingowych.

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt na jeden z poniższych adresów: karola@yogahome.plandy@yogahome.pl lub telefonicznie pod numerem 505-441-521 (nie odbieram? zadzwoń 603-073-267) INTERNETOWY SYSTEM REZERWACJI MIEJSC DLA KLIENTÓW YOGAHOME Numer konta bankowego: 77 1140 2004 0000 3302 6066 3147