Classic Studio

JOGA ONLINE

Od połowy marca, regularnie, praktycznie codziennie jesteśmy z Wami online. Proponujemy Wam zajęcia na różnych poziomach, prowadzimy zajęcia z jogi łagodnej, Vinyasy, Ashtangi, Yin jogi, Nidry. Możecie nas oglądać na Facebooku lub YouTubie. Każde zajęcia prowadzimy w dwie osoby, dzięki czemu mamy z Wami realny kontakt, na bieżąco rozwiązujemy Wasze problemy i wątpliwości. Zapraszamy Was serdecznie na kolejną sesję jogi.

JOGA ONLINE GRAFIK

odmrażanie zajęć

Drodzy, ze względu na pandemię w tym momencie szkoła jest zamknięta. Zapraszamy Was na zajęcia w internecie :) Mamy nadzieję, sytuacja niedługo się zmieni! Trzymajcie się zdrowo.

Nasze Studio

Powstało z miłości do ruchu i życia w zgodzie z naturą.
Studio stworzyliśmy w przedwojennym domku z ogrodem w spokojnej prawobrzeżnej części Warszawy. Tak się składa, że to miejsce jest też naszym domem i ulubionym miejscem spotkań naszych przyjaciół.

O NAS

Karola Jaworska - Ashtanga Vinyasa Yoga Teacher (200TT Yoga Alliance), Vinyasa Yoga Teacher (200TT Yoga Alliance), Yoga Flow Teacher, Vinyasa Power Yoga Teacher

"Moją pierwszą lekcję jogi zapamiętałam jako skrajnie trudną, dziwaczną i oderwaną od rzeczywistości, szawasana była dla mnie czymś tak nowym, że aż niewykonalnym, głęboki oddech zamiast pomagać, dusił mnie, a wysportowane ciało zupełnie nie ułatwiało wykonywania asan. Jednak po skończonej praktyce, czułam się jak po cudownym masażu, świat dookoła zwolnił, ścichł i uspokoił się. No i tak się zaczęło…"

Adrian Matecki - Yoga Flow Teacher

"Gdy pierwszy raz poznałem jogę zrozumiałem, że choć ćwiczę i uważam się za wysportowanego człowieka to moje ciało nie radzi sobie w najprostszych asanach. Dzięki jodze dostałem narzędzie, które pozwala mi pracować z ciałem w mądry sposób. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że dziś mogę dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą".

Zapraszamy na zajęcia

Zapraszamy Was serdecznie do naszej internetowej szkoły jogi. Działamy w internecie od roku, regularnie, 5 razy w tygodniu, nadajemy na żywo sesje jogi na naszym YouTube. Wszystkie transmisje są zapisane, więc można do nich wracać, to powoduje, że na kanale jest już ponad 300 pełnych sesji jogi. Dostępnych bez żadnych ograniczeń. Znajdziecie tam praktyki dla początkujących i zaawansowanych, sesje rozciągające, wzmacniające, metodą Vinyasy, Ashtangi czy jogi yin.

Daj znać!

Napisz do nas. Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia zerknij na grafik i śmiało użyj maila poniżej. Jeśli masz ochotę o coś zapytać też nie krępuj się do nas napisać.

EMAIL

karola@yogahome.pl
andy@yogahome.pl

Telefon

+48 505 441 521 Karola
+48 603 073 267 Andy