Regulamin

Studio YogaHome powstało z miłości do jogi, potrzeby relaksu i pracy nad sobą. Stworzyliśmy je w naszym domu. Dla wspólnego zadowolenia i sprawnej współpracy prosimy Cię o przeczytanie regulaminu. Namaste.

Pierwsze zajęcia, karnety, zasady

Pierwsze, pokazowe zajęcia w YogaHome są bezpłatne. W każdych następnych zajęciach może uczestniczyć osoba, która wykupiła karnet imienny lub wnosi opłatę pojedynczą.
Wszystkie karnety mają określoną liczbę wejść oraz datę ważności, w ramach których mogą być wykorzystane. Oprócz karnetu jednowejściowego (ważny 7 dni), pozostałe ważne są 28dni. Jeżeli w obrębie karnetu pojawiają się święta, dni wolne lub zajęcia zostały odwołane przez YogaHome karnet adekwatnie wydłuża się. Opłata za niewykorzystane wejścia nie podlega zwrotowi.

W YogaHome funkcjonuje internetowy system rejestracji zapisów (strona lub aplikacja mobilna). Karnety można zakupić osobiście w YogaHome płacąc gotówką lub przez Internet.

Zapisy, nieobecności, odrabianie zajęć

Sala w YogaHome mieści maksymalnie 8 osób z tego powodu przy zakupie karnetu wybierasz konkretny dzień i konkretną godzinę zajęć i zostajesz na nie zapisany (stała rezerwacja na cały okres obowiązywania karnetu). Stałych rezerwacji dokonuje instruktor prowadzący zajęcia. YogaHome zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku.
Korzystając z systemu internetowego zyskujesz możliwość łatwego informowania nas o nieobecności na swoich zajęciach oraz rezerwacji miejsca w innych grupach (jeżeli są w nich dostępne miejsca), w celu odrabiania tych zajęć. W przypadku kiedy wiesz, że nie będzie Cię na zajęciach, najwcześniej jak to możliwe poinformuj o tym. Daje to możliwość innym joginom na odrabianie zajęć. (Pamiętaj! Kiedyś też będziesz szukał wolnego miejsca w grupie). Zajęcia, na które nie możesz przyjść, możesz odrobić na innej niż swoja grupie w terminie ważności karnetu, pod warunkiem, że w wybranej grupie są miejsca, a o nieobecności uprzedziłeś minimum 8 godzin przed swoimi zajęciami. Odwołania oraz zapisu możesz dokonać poprzez internetowy system. Nieobecność nie zgłoszona w terminie powoduje zdjęcie wejścia z karnetu.
Gwarancją utrzymania swojej stałej rezerwacji na następny okres rozliczeniowy jest wykupienie kolejnego karnetu najpóźniej w ostatnim dniu ważności poprzedniego.

Co wypada, podpowiedzi, sugestie

Na jodze ćwiczymy boso, ewentualnie w skarpetkach antypoślizgowych, najlepiej pięciopalczastych. Mamy przygotowane maty, z których możesz skorzystać. Jeżeli masz swoją jogową matę dla własnej wygody możesz ją u nas zostawić. Jeżeli szukasz nowej maty dla siebie, możemy pomóc w doborze.
Przed jogą nie należy się najadać. Przed zajęciami nie pijemy alkoholu. Studio otwarte jest 15 min przed zajęciami, prosimy przyjdź minimum 5 minut przez rozpoczęciem zajęć by mieć czas na przebranie i skreślenie obecności z karnetu. Podczas zajęć wycisz telefon.
Nie jesteśmy lekarzami, jeżeli podejrzewasz, że Twój stan zdrowia uniemożliwia Ci praktykę, zasięgnij opinii specjalisty. Informuj nas zawsze jeżeli coś niepokojącego zmieniło się w Twoim stanie zdrowia. Nasi instruktorzy dołożą starań, żeby Twoja praktyka przyniosła jak najwięcej korzyści, jednak pamiętaj przystępując do zajęć robisz to na swoją odpowiedzialność.
Chcemy móc pochwalić się naszymi działaniami i zarażać jogą innych, dlatego Yoga Home zastrzega sobie prawo do wykonywania i wykorzystania zdjęć lub filmów w celach marketingowych.

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt mailowy na karola@yogahome.pl lub andy@yogahome.pl albo telefoniczny 505-441-521 (nie odbieram? zadzwoń 603-073-267) INTERNETOWY SYSTEM REZERWACJI MIEJSC DLA KLIENTÓW YOGAHOME Numer konta bankowego: 77 1140 2004 0000 3302 6066 3147